Toke are per shitje ne Borsh Sarande Shqiperi

Kodi: A0023

Lagja: Borsh

Qyteza: Borsh

Shteti: Shqiperi

Pershkrimi i tokes:

Siperfaqja: 500 m2

Çmimi: 80€/m2

40.000€ i diskutueshem

Lloji i prones: Toke - Are

Dokumentacioni: Certifikate PronesieHipoteke

Toka ndodhet brenda vijes se verdhe

Toka ndodhet brenda studimit urbanistik

Toka eshte e veçante fale pozicionit te saj

Toka ndodhet 500 m afer detit

Toka  kategorizohet me titull:  Toke Pemishte

Toka ndodhet buze rruges nacionale Sarande – Vlore, ne qender te Borshit

Mundesohet pajisja me Leje Ndertimi

Destinacioni i mundshem i ndertimit: Ndertim Vile, Mezonete, Apartamente, Hotel

Ajri i paster- Qetesia- Pamja piktoreske eshte arsyeja dhe motivi qe kjo prone te mund te behet e juaja.

Jemi te sigurte se ne mund t'ju ofrojme nje game te gjere trojesh ne pozicione te ndryshme te qytezes se Borshit. Per me shume shfletoni website tone: www.sarandainvestproperty.com

kategoria: Troje ne shitje. Mos hezitoni te na kontaktoni per çdo informacion shtese.

 

Informacione shtesë

 • Kodi: A0023
 • Rruga: Borsh, Lukove
 • Qyteti: Sarande
 • Kontakt:

  Kontaktet

  Mob.:+355694801295

  Tel.:+35585225110

  Mob.:+355672930980

  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 • Siperfaqja: 500 m2
 • Lloji i Prones: Toke
 • Cmimi: 40.000€
Saranda Invest Property

Adresa: Rr.Teki Haderi nr 1
Kryqzimi i Rethrotullimit Sarande Ksamil
Lagjia nr 1 Sarade
Tel: +355 85225110
Mob: +355 694801295
+355 672930980
Email: info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com
Skype: sarandainvestproperty

Artikuj të përngjashëm (nga tag'et)

 • Apartament per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0047

  Apartament per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0047

  Siperfaqja totale e apartamentit 60 m2, 1+1+1tualet + 1ballkone

  Cmimi:33.000€ i diskutueshem

  Dokumentacioni:HIPOTEKE

  Kjo prone administrohet nga: Saranda Invest Property Agjenci

  Karakteristikat e Apartamentit

  Apartamenti eshte me celesa dhe, gati per banim.

 • Dhoma me qira per pushime ne Ksamil Sarande ShqiperiKodi: D0021

  Dhoma me qira per pushime ne Ksamil Sarande ShqiperiKodi: D0021

  Ky ambient akomodues ka ne dispozicion te pushuesve:25 dhoma

  25 dhoma jane teke, kapaciteti 3-4 persona/ dhome

  Pershkrimi i dhomave

  Dhomat jane te pajisura me 1 krevat dopjo + 1 krevate tek + 1 krevate portativ

  Dhomat jane te pajisura me:

  Kuzhine (mundesi gatimi)

  Televizor

  Air condicioned

  Frigorifer

  Internet wireles pa pagese

  Parkim i garantuar

Dergoni nje Mesazh

Sigurohu të fusni informacionin e nevojshëm (*) kur ju kërkohet.

Gjej Pronen qe kerkon!

Pronat e Fundit

Llogarit Kredine

Ndrysho vlerat e meposhteme sipas kerkesave tuaja per te bere perllogaritjen e kestit mujor.

Kesti Mujor (€)
You are here:   KryeRezidencialeToke RezidencialeToke are per shitje ne Borsh Sarande Shqiperi